RG1608P-1151-W-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608P-1151-W-T1
JLCPCB Part #
C4157592
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS