RG1608P-1130-W-T5
MFR.Part #
RG1608P-1130-W-T5
JLCPCB Part #
C4280476
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS