RG1608N-93R1-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-93R1-W-T1
JLCPCB Part #
C4199449
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS