RG1608N-6650-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-6650-B-T5
JLCPCB Part #
C4352561
Description
-55℃~+155℃ 100mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS