RG1608N-6190-W-T5
MFR.Part #
RG1608N-6190-W-T5
JLCPCB Part #
C1720995
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS