RG1608N-6040-P-T1
MFR.Part #
RG1608N-6040-P-T1
JLCPCB Part #
C4267539
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS