RG1608N-5901-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-5901-W-T1
JLCPCB Part #
C4219653
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS