RG1608N-472-W-T5
MFR.Part #
RG1608N-472-W-T5
JLCPCB Part #
C4075777
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS