RG1608N-4020-W-T5
MFR.Part #
RG1608N-4020-W-T5
JLCPCB Part #
C1721218
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS