RG1608N-1911-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-1911-W-T1
JLCPCB Part #
C1721814
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS