RG1005V-681-W-T1
MFR.Part #
RG1005V-681-W-T1
JLCPCB Part #
C4248735
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS