RG1005V-2320-B-T5
MFR.Part #
RG1005V-2320-B-T5
JLCPCB Part #
C4070154
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS