RG1005V-1211-P-T1
MFR.Part #
RG1005V-1211-P-T1
JLCPCB Part #
C4027238
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS