RG1005R-430-D-T10
MFR.Part #
RG1005R-430-D-T10
JLCPCB Part #
C2125237
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS