RG1005R-12R7-D-T10
MFR.Part #
RG1005R-12R7-D-T10
JLCPCB Part #
C2129637
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS