RG1005P-88R7-W-T5
MFR.Part #
RG1005P-88R7-W-T5
JLCPCB Part #
C1720396
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75V 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS