RG1005P-4420-W-T5
MFR.Part #
RG1005P-4420-W-T5
JLCPCB Part #
C4183683
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS