RG1005P-432-B-T5
MFR.Part #
RG1005P-432-B-T5
JLCPCB Part #
C2136948
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS