RG1005P-2942-D-T10
MFR.Part #
RG1005P-2942-D-T10
JLCPCB Part #
C2102843
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 62.5mW 75V Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS