RG1005P-1910-B-T5
MFR.Part #
RG1005P-1910-B-T5
JLCPCB Part #
C2137936
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS