RG1005N-910-W-T5
MFR.Part #
RG1005N-910-W-T5
JLCPCB Part #
C4271998
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS