RG1005N-69R8-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-69R8-W-T1
JLCPCB Part #
C4149586
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS