RG1005N-5360-B-T5
MFR.Part #
RG1005N-5360-B-T5
JLCPCB Part #
C3926486
Description
-55℃~+155℃ 536Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS