RG1005N-332-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-332-W-T1
JLCPCB Part #
C4091409
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS