RG1005N-1050-W-T5
MFR.Part #
RG1005N-1050-W-T5
JLCPCB Part #
C4135096
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS