RG0603R-14R7-D-T10
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG0603R-14R7-D-T10
JLCPCB Part #
C20136935
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS