RG0603Q-78R7-D-T10
MFR.Part #
RG0603Q-78R7-D-T10
JLCPCB Part #
C20136906
Description
-55℃~+155℃ 63mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS