RG0603Q-2612-D-T10
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG0603Q-2612-D-T10
JLCPCB Part #
C20136839
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS