RG0603P-9091-D-T10
MFR.Part #
RG0603P-9091-D-T10
JLCPCB Part #
C20136302
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS