PRG3216P-91R0-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-91R0-D-T5
JLCPCB Part #
C5828911
Description
-55℃~+155℃ 1W 91Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS