PRG3216P-86R6-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
PRG3216P-86R6-B-T5
JLCPCB Part #
C1715476
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS