PRG3216P-2940-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
PRG3216P-2940-B-T5
JLCPCB Part #
C1715875
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 294Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS