PRG3216P-18R2-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-18R2-D-T5
JLCPCB Part #
C1700293
Description
-55℃~+155℃ 150V 18.2Ω 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS