PRG3216P-14R0-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
PRG3216P-14R0-D-T5
JLCPCB Part #
C1700604
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 150V 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS