KRL3216T4A-M-R022-F-T5
MFR.Part #
KRL3216T4A-M-R022-F-T5
JLCPCB Part #
C4069934
Description
-55℃~+155℃ 1W 22mΩ ±1% ±35ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS