KRL1632E-M-R068-F-T5
MFR.Part #
KRL1632E-M-R068-F-T5
JLCPCB Part #
C4120460
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 68mΩ 750mW ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS