KRL1632E-M-R027-F-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
KRL1632E-M-R027-F-T5
JLCPCB Part #
C6213332
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 27mΩ 750mW Metal Foil Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS