HRG3216Q-24R0-D-T1
MFR.Part #
HRG3216Q-24R0-D-T1
JLCPCB Part #
C2075999
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 24Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS