HRG3216P-60R4-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
HRG3216P-60R4-B-T5
JLCPCB Part #
C3955913
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1W 60.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS