HRG3216P-2430-B-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
HRG3216P-2430-B-T1
JLCPCB Part #
C4224985
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1W 243Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS