HRG3216P-2202-B-T5
MFR.Part #
HRG3216P-2202-B-T5
JLCPCB Part #
C4286586
Description
-55℃~+155℃ 1W 22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS