VE-471M1HTR-1316S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
VE-471M1HTR-1316S
JLCPCB Part #
C3829992
Package
SMD,D12.5xL16.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 16.5mm 2000hrs@85℃ 470uF 50V 740mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS