TDA05-48D15
Extended
Manufacturer
SUPER
MFR.Part #
TDA05-48D15
JLCPCB Part #
C336893
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-15V、15V -40℃~+85℃ 150mVp-p 170mA 2 300kHz 36V~75V 84% Over Current Protection、Under Voltage Protection ±1% DIP,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS