MRF6432(2512)LR100FTS
Extended
Manufacturer
SUP
MFR.Part #
MRF6432(2512)LR100FTS
JLCPCB Part #
C76254
Package
2512
Description
100mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS