MRE2728LR015FTH
Extended
Manufacturer
SUP
MFR.Part #
MRE2728LR015FTH
JLCPCB Part #
C95883
Package
2728
Description
15mΩ 4W ±1% ±25ppm/℃ 2728 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS