SMF120CA
Extended
Manufacturer
SUNMATE Elec
MFR.Part #
SMF120CA
JLCPCB Part #
C399277
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 120V 147V 193V 1kW@8/20us 1uA Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS