SMDJ17CA
Extended
Manufacturer
SUNMATE Elec
MFR.Part #
SMDJ17CA
JLCPCB Part #
C3007618
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 108.7A@10/1000us 17V 21.7V 27.6V 3kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS