SMAJ33CA
Extended
Manufacturer
SUNMATE Elec
MFR.Part #
SMAJ33CA
JLCPCB Part #
C2991104
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 33V 400W 42.2V 53.3V 5uA 7.5A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS