2EZ170D5
Extended
Manufacturer
SUNMATE Elec
MFR.Part #
2EZ170D5
JLCPCB Part #
C388162
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 170V 2W 500nA@130.4V 675Ω 7kΩ DO-41 Zener Diodes ROHS