2EZ150D5
Extended
Manufacturer
SUNMATE Elec
MFR.Part #
2EZ150D5
JLCPCB Part #
C388160
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 142.5V~157.5V 150V 2W 500nA@114V 575Ω 6kΩ DO-41 Zener Diodes ROHS